Були потрібні гроші на лікування: у Мирнограді колишній бойовик здався поліцейським

Мешканець Мирнограду, який у 2015 році служив в армії так званої «ДНР», добровільно здався поліції. Наразі правоохоронці перевіряють справжність його показів та встановлюють чи не вчиняв цей житель Мирнограду тяжких злочинів проти мирного населення.

Так вчора, 25 червня, до Мирноградського відділення поліції прийшов 43-річний чоловік, який повідомив, що у 2015 році він протягом місця працював у виправній колонії у Макіївці.

З’ясуалося, що п’ять років тому чоловік поїхав у гості до свого друга, який саме і працював у виправній колонії. Мирноградчанин попросив свого товариша влаштувати його на работу, й наступного дня вони відправилися до керівництва виправного закладу. Чоловіка було прийнято на посаду інспектора охорони вантажного КПП ВК, йому видали форму та зброю. У його обов’язки входив пропуск та перевірка автотранспорту, який в’їжджає на територію виправного закладу.

Пропрацювавши місяць, чоловік так і не отримав обіцяних «великих» грошей, тому здав зброю та повернувся додому в Мирноград. Увесь цей час він вів прихований спосіб життя, щоб не понести за свої дії кримінальну відповідальність. Але нещодавно по телевізору почув про програму «На тебе чекають вдома», та вирішив все чесно розповісти правоохоронцям. Чоловік вважає свій вчинок ганебним, однак виправдовує його гострою потребою в грошах на лікування.

За фактом участі даного громадянина в НЗФ триває перевірка. Чоловік погодився співпрацювати зі слідством.

Нагадуємо, згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України учасники незаконних збройних формувань, які добровільно вийшли з них та повідомили про це органам державної влади, звільняються від кримінальної відповідальності.

- Реклама -