У Добропіллі планують збудувати навчально-тренувальний спортивний майданчик та відремонувати басейн

Вчора, 25 червня, до Добропілля завітали заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін та начальник управління фізичної культури та спорту ДонОДА Володимир Мицик аби обговорити з керівництвом міста перспективні плани розвитку спортивних об’єктів.

Так, під час зустрічі стало відомо, що у Добропіллі планується будівництво навчально-тренувального спортивного майданчика з надувним куполом, який буде розташовано по вулиці Незалежності поруч із Палацом спорту. Цей майданчик матиме сучасні комфортні умови для проведення занять із спортивної гімнастики та тенісу.

Проект на будівництво цього спортивного об’єкту вже було подано на участь у конкурсі Державного фонду регіонального розвитку на наступний рік. Вартість зведення майданчику, згідно проектно-кошторисної документації, складає трохи більше 19 мільйонів гривень.

На изображении может находиться: стол

Також у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України буде реалізовано проект реконструкції плавального басейну.

На изображении может находиться: на улице

На изображении может находиться: в помещении

В рамках капітального ремонту споруди, що була збудована 1970 року, потрібно виконати цілу низку заходів: облаштування чаші басейну, внутрішнє оздоблення приміщень, заміну покриття підлоги, внутрішніх та зовнішніх дверних та віконних шибок (вітражів), систем електро- та водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціювання.  Вартість робіт складає 41,5 мільйона гривень.

- Реклама -