Слідчі дії у міській раді Покровська пов’язані з кримінільним провадженням щодо закупівлі гуртожитку в мікрорайоні Шахтарський

Як ми вже повідомляли раніше, сьогодні, 19 червня, у Покровській міській раді відбувалися слідчі дії. Подробиці цього нам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, як розказала Анастасія Медведева, прес-секретар обласної прокуратури, сьогодні за ухвалою суду в міськраді проводилися слідчі дії. Це пов’язано з тим, що прокуратура Донецької області здійснює процесуальне керівництво кримінального провадження за фактом заволодіння посадовими особами міської ради державних коштів в особливо великих розмірах під час закупівлі гуртожитку.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року Покровською міською радою було придбано будівлю гуртожитку в мікрорайоні Шахтарський за 5,5 мільйонів гривень.

Як виявилося, реальна вартість гуртожитку, на момент його покупки, склала 3,5 мільйона гривень. Тобто, ціна була свідомо завищена оцінювачем за попередньою змовою з учасниками угоди. Таким чином, майже два мільйони гривень з міського бюджету були розтрачені, а за фактом, вкрадені у громади Покровська.

З боку Покровської міської ради договір купівлі-продажу нерухомого майна підписала начальник житлово-комунального відділу Олена Юзипович. Продавало Гуртожиток ТОВ» Альтіма-Трейд » в особі директора Андрія Дмитрієва.

Варто відзначити й те, що прокуратура за цією кримінальною справою вже проводила обшуки та вилучення документів у Житлово-комунальному відділі Покровської міськради в квітні 2018 року.

- Реклама -