Міністр енергетики Ольга Буславець прокоментувала ситуацію на шахті «Краснолиманська»

Кризова ситуація на шахті «Краснолиманська» буде вирішена у найкоротші терміни. Це наголосила в.о.Міністра енергетики Ольга Буславець.

Нагадаємо, кризова ситуація з виплатою заробітної плати працівникам шахти «Краснолиманська» триває з листопаду 2019 року. Аби добитися виплати заборгованості шахтарі неодноразово влаштовували акції протесту, перекривали дороги, відмовлялися підійматися на поверхню, зверталися до влади області та країни, але ситуація досі не була вирішена.

У Міністерстві енергетики наголошують, що вони занепокоєні ситуацією, яка склалася на підприємстві.

«Ситуація, шо виникла на шахті «Краснолиманська», має бути вирішена якнайшвидше. Міністерство вживатиме всіх заходів для сприяння цьому», — заявила в.о.Міністра Ольга Буславець.

Вона підкреслила, що найголовніше питання на сьогодні — це виплата боргів із заробітної плати та зниження соціальної напруги у колективі. Для цього Урядом вже було прийняте рішення про пріорітетне використання українського вугілля тепловою генерацією.

Також було прийняте рішення про те, що державною компанією «Центренерго» буде складено графік виплат заборгованості державним шахтам.

До того ж Міністерство енергетики ініціювало проведення аудиту діяльності ДП «ВК «Краснолиманська». За результатами цього аудиту буде визначено доцільність перебування теперішнього керівника шахти на займаній посаді. Буде переверено і відносини між ДП «ВК «Краснолиманська» та ТОВ «Краснолиманське», яке є приватною структурою та здійснює видобуток вугілля на полі шахти.

За результатами цих перевірок Міністерство прийме певну низку рішень та надасть рекомендації щодо покращення фінансового та економічного стану підприємства.

- Реклама -