Е-декларації: які статки задекларувала начальниця відділу освіти Покровська Марина Голуб

Ми продовжуємо аналізувати електронні декларації можновладців Покровська, Мирнограда та Добропілля. Наразі розглянемо статки начальниці відділу освіти Покровської міської ради Марини Голуб.

Її родина складається з доньки Ярини.

Жодного нерухомого майна у власності родина Голуб не має. Проте, Марина Олександрівна володіє легковим автомобілем марки Peugeot, який вона придбала у 2018 році за 130 тисяч гривень.

За 2019 рік у відділі освіти Покровської міської ради Марина Олександрівна заробила 417 тисяч 634 гривні, тобто майже 35 тисяч гривень на місяць. Аліменти на дитину від колишнього чоловіка склали 8 тисяч гривень, а від ТОВ «Еко» – 7 тисяч 47 гривень. Медична страховка начальниці склала 1272 гривні, а подарунок у негрошовій формі від Покровської міської організації профспілки працівників освіти і науки України вона оцінила у 258 гривень.

Окрім цього, Марина Олександрівна задекларувала грошові активи готівкою у розмірі 6 тисяч євро та 2 тисячі доларів США. У декларації начальниці також зазначено чотири банківські рахунки у Приватбанку, про суми на яких не йдеться.

- Реклама -