Е-декларації: які статки задекларувала начальниця відділу освіти Покровська Марина Голуб

- Реклама -

Ми продовжуємо аналізувати електронні декларації можновладців Покровська, Мирнограда та Добропілля. Наразі розглянемо статки начальниці відділу освіти Покровської міської ради Марини Голуб.

Її родина складається з доньки Ярини.

Жодного нерухомого майна у власності родина Голуб не має. Проте, Марина Олександрівна володіє легковим автомобілем марки Peugeot, який вона придбала у 2018 році за 130 тисяч гривень.

За 2019 рік у відділі освіти Покровської міської ради Марина Олександрівна заробила 417 тисяч 634 гривні, тобто майже 35 тисяч гривень на місяць. Аліменти на дитину від колишнього чоловіка склали 8 тисяч гривень, а від ТОВ «Еко» – 7 тисяч 47 гривень. Медична страховка начальниці склала 1272 гривні, а подарунок у негрошовій формі від Покровської міської організації профспілки працівників освіти і науки України вона оцінила у 258 гривень.

Окрім цього, Марина Олександрівна задекларувала грошові активи готівкою у розмірі 6 тисяч євро та 2 тисячі доларів США. У декларації начальниці також зазначено чотири банківські рахунки у Приватбанку, про суми на яких не йдеться.

- Реклама -