Шахтарі «Краснолиманської» зустрілися з головним прокурором Покровська

Вчора, 4 червня, на трасі Покровськ-Добропілля відбувся мітинг шахтарів ВК «Краснолиманська», які вимагали погашення заборгованості. Після декількох годин спілкування з представниками влади, було вирішено, що сьогодні шахтарі разом з депутатами Покровської міської ради Сергієм Андрійченком та Євгеном Костенніковим завітають до прокуратури, аби дізнатися на якому етапі знаходяться справи щодо невиплати зарплати.

Ініціативна група зустрілася з керівником Красноармійської місцевої прокуратури Олександром Щепіхіним. Шахтарі запитали, які дії проводяться наразі прокуратурою, адже невиплата заробітної плати без певних підстав більше ніж один місяць, передбачає кримінальну відповідальність.

«Наразі цей факт, який має ознаки кримінального злочину, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На сьогодні по даній справі проводиться комплекс заходів: затребувані документи з самої шахти, вони вже були опрацьовані слідчими та процесуальними керівниками. Зараз ми перевіряємо цю документацію, направляючи відповідні запити до податкової інспекції, Пенсійного фонду та банківських установ. Також нами були допитані деякі посадові особи цього підприємства», — розповів Олександр Щепіхін.

Також головний прокурор міста повідомив, що розслідуванням по цій справі займається Покровський відділ поліції, а прокуратура лише здійснює процесуальне керівництво.

Олександр Щепіхін пообіцяв, що прокуратура зробить усе необхідне для того, аби справа була доведена до суду. Після годинного спілкування шахтарі та депутати вирушили до сесійної зали Покровської міської ради, де проводилася позачергова 78 сесія міської ради.

 

- Реклама -