У Покровську створили два нових комунальних підприємства

Сьогодні, 3 червня, у Покровську, під час проведення 77 сесії міської ради, депутатами були прийняті рішення про створення двох нових комунальних підприємств.

Так, новий заступник міського голови Інна Телесова розповіла присутнім, що у місті планується створити Багатогалузеве комунальне підприємство, в обов’язки якого будуть входити прибирання вулиць та озеленення, обслуговування житлового фонду, вивіз твердих побутових відходів та прибирання стихійних звалищ, ямковий ремонт доріг, освітлення міста.

Створення цього підприємства дозволить зменшити закупівлю послуг у приватних фірм чи ФОПів. А бюджетні гроші та платежі населення, як запевнила Інна Телесова, будуть використовуватися на закупівлю спеціальної техніки та обладнання.

Ще одне підприємство — це Управління комунального будівництва, яке буде відповідати за будівництва, реконструкції та ремонти об’єктів комунального господарства, жилих будинків, а також доріг за бюджетні кошти.

Спеціалісти у новостворенному підприємстві зможуть здійснювати перевірки та узгодження проектно-кошторисної документації, а також виконувати технічний нагляд за об’єктами. Варто відзначити, що раніше за цими послугами покровські можновладці зверталися до приватних фірм, сплачуючи при цьому десятки, а то й сотні, тисяч гривень з місцевого бюджету.

Депутати підтримали ці проекти рішення.

- Реклама -