Триразові переголосування та премія: як прошла перша сесія Требушкіна-другого

Сьогодні, 3 червня, у Покровську відбулася чергова 77 сесія міської ради. На порядку денному стояли 78 основних та земельних питань.

Також депутатами були внесені та прийняті пропозиції щодо зняття з порядку денного питання про інвентаризацію центрального ринку та питання про виділення 150 тисяч гривень на ремонт казначейської служби.

А ось пропозицію депутата Олександра Швайка внести до порядку денного три питання, які до цього не розглядалися на депутатських комісіях, внести з першого разу не вдалося — не вистачало голосів. Та це зовсім не бентежило нового в.п.міського голови й ці питання на переголосування ставилися цілих три рази.

Протягом сесії депутати проголосували за внесення змін до бюджету міста, програми економічно-соціального розвитку Покровська, створили декілька нових комунальних підприємств та новий відділ міської ради, знову збільшили статутний капітал КП «Покровськводоканал»…

До того ж, було прийняте рішення щодо встановлення розміру премії секретарю Покровської міської ради Олексію Требушкіну в розмірі 75% від посадового окладу. За це проголосували 20 з 23 присутніх депутатів. Як зазначається у рішенні, премія буде нарахована за виконання особливо важливої роботи.

Окрім цього були повернені усі надбавки заступникам міського голови, які були скорочені на час карантину.

Більш детальніше про перебіг 77 сесії та прийняті депутатами рішення, читайте у наступних публікаціях на сайті DDK.DN.UA.

- Реклама -