Незабаром у Добропіллі розпочнеться ремонт плавательного басейну

Незабаром у Добропіллі розпочнеться ремонт плавательного басейну. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

Так, відновлення басейну відбудеться за рахунок Європейського інвестиційного банку в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». На ці цілі буде виділено 42,5 мільйони гривень.

Повідомляється, що на сьогодні вже проведено тендерну процедуру та визначено переможця. Також укладено 4-сторонній договір між міською радою, центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Європейським інвестиційним банком.

Необхідний пакет документів вже було  відправлено до Міністерства.

У результаті в Добропіллі з’явиться ультрасучасний плавальний басейн, аналогів якому немає в області, призначений не лише для оздоровлення містян, а й для проведення змагань з водних видів спорту. Це буде місце, де можна буде відпочити разом з родиною, навчитися плавати, зміцнити імунітет та внутрішні системи організму, розслабитись після робочого дня, підняти настрій, наповнитись життєвою енергією. Також там тренуватимуться спортсмени, проходитимуть регіональні, всеукраїнські, а може й міжнародні змагання.

- Реклама -