Е-декларації: що задекларувала заступниця мера Покровська Олена Олехнович

Журналісти сайту DDK.DN.UA продовжують аналізувати електронні декларації можновладців Покровська. Сьогодні розглянемо статки заступниці Покровського міського голови Олени Олехнович.

Родина Олени Олехнович складається з чоловіка Володимира, сина Дмитра та доньки Ксенії.

Олена Олехнович володіє земельною ділянкою у селі Гнатове Покровського району, загальною площею 120 м². Варто відзначити, що у торішній декларації розмір ділянки був у 10 разів більше, тобто 1 200 м².

Воломир Олехнович має дві земельних ділянки у Покровську — 40 м² та 100 м². Остання, до речі, була придбана у жовтні 2019 року. До того ж, чоловік чиновниці у березні минулого року придбав будинок у Покровську загальнею площею 48,2 м², за який сплатив 146 тисяч гривень.

Також Олена Олександрівна з чоловіком у рівних частках володіють квартирою у Покровську, загальною площею 40 м². Має Володимир Олехнович і гараж на 30 м².

Автопарк родини складається з трьох автомобілів. Так, Олена Олехнович має у власності вантажний автомобіль Renault Master, 2004 року випуску, а її чоловік — Chevrolet Lacetti, 2006 року випуску та ГАЗ-33021, 2000 року випуску.

За минулий рік чоловік Олени Олехнович, займаючись підприємницькою діяльністю, заробив півмільйона гривень. До речі, у 2018 році його статки склали 252 тисячі гривень. Що ж стосується зарплатні Олени Олександрівни, то на посаді заступника міського голови, яку вона обіймає з лютого 2019, чиновниця заробила 352 тисячі 642 гривні, тобто у серелньому трохи більше 32 тисяч гривень. Також жінка отримала 46 тисяч 436 гривень за роботу на посаді начальника відділа культури.

Заступник міського голови отримала й путівку від Управління соцзахисту населення вартістю 9 тисяч 450 гривень. Син Дмитро задекларував 4 тисячі 173 гривні заробітної плати в Управлінні сім’ї, молоді та спорту.

Що стосується грошових активів, то Володимир Олехнович вказав, що має готівкою 10 тисяч доларів США та 10 тисяч євро.

Читайте також:

Е-декларації: скільки заробила та що купила за минулий рік секретар Покровської міськради Ірина Сущенко

Е-декларації: стало відомо, що задекларував колишній мер Покровська Руслан Требушкін

- Реклама -