Е-декларації: скільки заробила та що купила за минулий рік секретар Покровської міськради Ірина Сущенко

До 1 червня, згідно Закону «Про запобігання корупції» усі суб’єкти декларування мають подати декларації про свій майновий стан. Це стосується мерів міст, керівників комунальних підприємств, народних депутатів тощо. 26 травня декларацію про свої майнові статки надала секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко. То що ж задекларувала чиновниця?

У розділі «Родина» Ірина Вячеславівна вказала чоловіка Костянтина та сина Георгія.

Згідно декларації, чоловік Ірини Сущенко володіє квартирою у Покровську загальною площею трохи більше 60 м², а також земельною ділянкою загальною площею 56 742 м² у селищі Удачне Покровського району.

У цьому році в декларації замість автівки TOYOTA CAMRY, 2012 року випуску, яка згоріла всередині лютого 2019 року, зазначено CHEVROLET LACETTI 2008 року випуску та вартістю 140 тисяч гривень. До речі, записана автівка на чоловіка Ірини Сущенко, Костянтина та була придбана у липні 2019 року.

Має родина Сущенків і цінні папери. Так, Ірина В`ячеславівна має 65 акцій в ПАТ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО», а її чоловік 3060 акцій в ПАТ «ШУ «Покровське».

За минулий рік Ірина Сущенко на посаді секретаря міської ради за рік заробила 496 тисяч 570 гривень, тобто у середньому майже 41,5 тисяч гривень на місяць. Чоловік Костянтин, який працює на ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» отримав за рік 623 тисячі 685 гривень. Таким чином спільний дохід родини за рік склав більше одного мільйона гривень.

Варто нагадати й те, що у 2020 році зарплатня Ірини Сущенко значно зросла. Вчора стало відомо, що у січні 2020 року чиновниця отримала більше 58 тисячі гривень. А це, на хвилиночку, на 30 тисяч гривень більше, ніж у Президента України Володимира Зеленського.

До того ж родина отримала вугілля на 21 тисячу 415 гривень,  путівку за 11 тисяч 512 гривень, дохід від надання в оренду нерухомого майна у розмірі 17 тисяч 238 гривень та інше додаткове благо вартістю 5 тисяч 756 гривень.

Інформації щодо банківських рахунків в декларації вказано не було.

- Реклама -