Статистичні дані та послаблення карантину: у Донецькій ОДА провели щоденний брифінг з питань запобігання коронавірусу

Сьогодні, 26 травня, в Донецькій ОДА відбувся щоденний брифінг з питань запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції. 

Так, начальник стратегічного відділу департаменту охорони здоров’я Олександр Педенко повідомив, що наразі в області коронавірусна хвороба була лабораторно підтверджена у 155 людей.

З них 64 людини вже одужали, 64 проходять лікування амбулаторно, 23 — лікуються в стаціонарі. Від початку карантину в області від коронавірусу померло 4 чоловіки.

На сьогодні стан усіх пацієнтів, які проходять лікування, розцінюється як задовільний. Хворих у важкому стані та підключених до апаратів штучної вентиляції легенів немає.

Також під час брифінгу стало відомо, що в області було введено послаблення карантину. Це стало можливим через те, що наразі на Донеччині кількість ПЛР-тестувань на 100 тисяч населення становить 13,4.

«Всі вимоги Кабміну з цього приводу були виконані. Показник тестувань склався з розрахунку за останні 7 днів. Ми порахували з 18 по 24 травня кількість тестувань, які були проведені як в лабораторіях Донецької області, так і в лабораторіях Києва», — підкреслив Олександр Педенко.

Так, за останній тиждень мешканцям Донеччини було проведено 1090 тестувань в лабораторіях Донецької області та 692 тестування в лабораторіях міста Київ. Таким  чином, загалом протягом тижня було протестовано 1782 особи. Цей показник було поділено на 7 днів і отримано 255 осіб. За одиницю було взято 1,9 мільйона мешканців Донеччини. І таким чином було отримано показник 13,4, який дозволяє послабити карантинні заходи в Донецькій області.

Тому вчора ввечері було проведено засідання комісії ТЕБ та НС, в результаті якого було прийняте рішення про введення в дію режиму послаблень карантину. Таким чином, цим розпорядженням було дозволено роботу громадського транспорту, дитячих садочків та інше. Повний перелік послаблень незабаром обіцяли опублікувати на сайті Донецької ОДА.

- Реклама -