У Покровську відновився рух міського громадського транспорту

Сьогодні, 22 травня, в Україні стартував другий етап пом’якшення карантинних заходів. У зв’язку з цим у Покровську було відновлено рух міського громадського транспорту.

Так, на маршрути виїхали автобуси, які курсують Покровськом, а також ті, що забезпечують транспортне сполучення між Покровськом та Мирноградом і Покровськом та Родинським.

Зокрема, їздять автобуси №2, 107, 108, 10, 25, 51, 22 та інші.

Варто відзначити, що за умовами карантину, в салоні транспортного засобу може знаходиться така кількість людей, яка відповідає кількості місць для сидіння.

Водії покровських маршруток мають усі необхідні засоби індивідуального захисту, тобто працюють в масках та рукавичках. Розказують, що свої транспортні засоби дезінфікують кожні декілька годин. Пасажирів пускають лише при наявності маски або респіратора.

Що ж стосується приміського та внутрішньообласного сполучення, то станом на 10 годину ранку приміська автостанція, яка розташована по вулиці Шевченка, та автовокзал залишалися зачиненими. Працівники автовокзалу розказали, що «чекають на офіційне розпорядження зверху».

Нагадаємо, громадський транспорт у Покровську перестав іздити ще 19 березня. Тоді водії маршруток вийшли на акцію протесту через збитковість перевезень по 10 людей в салоні. Місцева влада тоді так і не знайшла часу на діалог з перевізниками, а наступного дня видала розпорядження про припинення руху громадського транспорту через недотримання перевызниками дезінфекційних заходів.

- Реклама -