Посіпака Руслана Требушкіна керує Покровськом: куди подівалася Ірина Сущенко?

Останнім часом мешканці Покровська задаються питанням, хто наразі керує містом, адже роботи влади у період карантину зовсім не видно. 

На минулому тижні у Покровську відбувся мітинг підприємців, які вимагали від місцевої влади дозволу працювати непродовольчим ринкам. Але люди так і не дочекалися представників місцевої влади. Ні в.п. міського голови Ірина Сущенко, ні її заступники не вважали за потрібне зустрітися з підприємцями та вислухати їх вимоги.

Замість того на мітинг приїхав народний депутат Руслан Требушкін, який, окрім обіцянок, нічого, як зазвичай, не робив. Люди обурилися відсутністю представників місцевої влади на зустрічі та запитали, де ж наразі знаходиться його приємниця Ірина Сущенко.

«Ирина Сущенко на данный момент находится на больничном. Ее обязанности выполняет Алевтина Жук», — коротко відповів колишній мер Покровська.

І дійсно, вже близько двох тижнів у виконкомі не бачили очільницю міста. Припинилися й її щоденні виступи у Фейсбуці зі звітуванням про ситуацію з коронавірусом. Місто у період  карантину залишилося без керуючого, без інформації, один на один зі своїми проблемами.

З власних джерел журналістам стало відомо, що наразі у виконкомі непрості часи. У команді Требушкін-Сущенко пробігла чорна кішка. Де переховується Ірина Сущенко невідомо. У цей час Алевтина Жук, яка є доброю подружкою та посіпакою пана Требушкіна, взяла кермо влади у свої руки та непогано почуває себе у кріслі керівника міста.

До чого приведе її керування та як позначиться це на житті міста, покаже час. А ми продовжуємо слідкувати за розвитком подій у кулуарах Покровської міської ради.

- Реклама -