На Донеччині незабаром запрацює сучасний мобільний госпіталь

Незабаром Донецька область отримає у користування сучасний мобільний госпіталь. Про це сьогодні, 6 травня, під час щоденного брифінгу повідомила директор департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької ОДА Оксана Головко.

«Є підтверджені перемовини з приводу надання в тимчасове користування сучасної мобільної лікарні як додаткового місця розміщення хворих у теплий час. Також мобільний госпіталь можна використовувати у районі КПВВ, якщо буде прийнято відповідне рішення», — наголосила Оксана Головко.

Також директор департаменту зазначила, що інфекційні лікарні Мирнограда, Костнтинівки, Бахмута, а також центральні лікарні Волновахи, Великоновосілківки, Торецька та Краматорська увійшли до переліку медичних закладів, які першочергово отримають допомогу в поточному ремонті та облаштуванні від міжнародних донорів.

До цих медичних закладів незабаром надійде додаткове медичне обладнання  — апарати штучної вентиляції легень, ларингоскопи та інші необхідні предмети для боротьби з COVID-19.

- Реклама -