На Донеччині у 16 людей підтвердили COVID-19

- Реклама -

Вчора ввечері у 16 людей з Донецької області було лабораторно підтверджено коронавірус. Про це сьогодні під час щоденного брифінгу повідомив начальник стратегічного відділу департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

Так, позитивні результати ПЛР-досліджень отримали 10 мешканців Маріуполя, 1 — Мангуша, 1 — Костянтинівки, 2 — Краматорська, 1 — Бахмутського району, 1 — Покровського району.

Що стосується мешканця Покровського району, у якого виявили коронавірус, то він знаходився й продовжує знаходитися на лікуванні в лікарні Маріуполя.

Пацієнти з Маріуполя та Мангуша — із кола контактних осіб з Обласної лікарні інтенсивного лікування (м.Маріуполь). Серед них — один медпрацівник та 4-річна дитина.

Пацієнти з Краматорська нещодавно повернулися із-за кордону — один з Росії, один з Італії. Також із Росії нещодавно приїхали захворілі з Бахмуту та Костянтинівки.

Стан хворих розцінюється як задовільний, більшість з них перебуває на амбулаторному лікуванні.

Варто відзначити, що Олександр Педенко повідомив також про ще один випадок одужання у Донецькій області. Таким чином, це вже 12 пацієнт на Донеччині, якому вдалося побороти коронавірус.

 

- Реклама -