На Донеччині закрили в’їзди та виїзди з області

- Реклама -

В’їзди-виїзди з Донецької області були закриті згідно з наказом командувача ООС. Про це сьогодні, 21 квітня, повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко під час селекторної наради з керівником Офісу Глави держави Андрієм Єрмаком.

Так, однією з тем, яка обговорювалась, була ситуація у Свято-Успенській Святогірській лаврі. Нагадаємо, під час великоднього богослужіння у храмі зібралося близько 350 людей, які не мали засобів індивідуального захисту та не дотримувалися дистанції. Відносно цього факту полицією було відкрито кримінальне провадження.

«Це внутрішньо переміщені особи з окупованих територій, які мешкають на території лаври, а також прихожани. Поліція відповідним чином відреагувала», – повідомив Павло Кириленко.

Також Павло Олександрович доповів, що згідно з наказом командувача ООС, усі в’їзди та виїзди до Донецької області були закриті. Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які перебували у лаврі. Це робиться для того, аби ці люди не змогли виїхати з області та пройшли обсервацію в межах певної території.

- Реклама -