Мешканців Донеччини закликають залишатися вдома на Великодні свята

На офіційному сайті Донецької обласної державної адміністрації опубліковано звернення до мешканців області з проханням залишатися вдома під час Великодніх свят та дотримуватись правил карантину. 

Так, мешканців Донеччини закликають обмежити свої пересування та виходити з дома тільки у разі необідності з 13-00 18 квітня до 6-00 21 квітня.

Керівництвом облдержадміністрації, органами державної влади та місцевого самоврядування області були проведені зустрічі з представниками найбільших християнських церков Донеччини, на яких сторони висловили спільне бачення щодо особливостей відзначення Великодніх свят у поточному році.

Служби у храмах проводитимуться, однак, за участю не більше десяти осіб – для мирян трансляція відбуватиметься у режимі онлайн. У місцях проведення богослужінь може бути присутня обмежена кількість людей, а саме: священник, прислужник, дяк і особи, які технічно обслуговують богослужіння та забезпечують його онлайн-трансляцію. Обов’язковою умовою під час богослужіння є носіння захисних масок чи респіраторів усіма присутніми, крім священнослужителя.

 

 

SARS-CoV-2 та, зважаючи на епідемічну ситуацію в країні, на Великодні свята в період з 13:00 години 18 квітня до 06:00 години 21 квітня просимо вас обмежити пересування, зменшити перебування у громадських містах, виходити з дома у разі необхідності, зберігаючи умови карантину.

- Реклама -