У Донецькій області 4 людини продовжують лікуватися від коронавірусу

- Реклама -

У медичному закладі Маріуполя чотири пацієнти продовжують лікуватися від коронавірусу. Про це повідомив начальник стратегічного відділу департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

Так, він розповів, що на цьому тижні одній з пацієнток, яка проходить лікування, буде проведено другий аналіз на коронавірус. Перший виявився негативним, і якщо і по другому будуть негативні результати, жінку випишуть додому.

Розказали представники області й про «швидке» одуження медсестри з Мирноградської інфекційної лікарні, коронавірус у якої було підтверджено 7 квітня. А вже через тиждень, 14 квітня, жінку було виписано з лікарні.

«У пацієнтки були взяті аналізи як у контактної особи. Через тиждень лікування було проведено перший контрольний тест, який виявився негативним. Наступного дня другий тест підтвердив відсутність коронавірусної інфекції в організмі», — пояснив начальник стратегічного відділу департаменту охорони здоров’я.

До того ж Олександр Педенко розказав, що наразі ПЛР-тестуванню підлягають усі особи, у яких виявився позитивний швидкий тест, які мають запалення легенів, та які прибули з країн, де є хворі на коронавірус. З початку функціонування двох лабораторій в Донецькій області, було зроблено 177 досліджень у Слов’янську та 3 у Маріуполі.

- Реклама -