Приклад для тих, хто повертається з-за кордону: голова Донецької ОДА про мешканця Слов’янська, який захворів на коронавірус

- Реклама -

Сьогодні, 14 квітня, у Донецькій ОДА відбувся щоденний брифінг з питань запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції на території області, в ході якого очільник Донецької області Павло Кириленко розповів усі подробиці захврювання на COVID-19 у мешканця Слов’янська.

Нагадаємо, вчора ввечері стало відомо, що 56-річний чоловік зі Слов’янська отримав позитивний результат ПЛР-дослідження на коронавірус. На початку квітня він повернувся з робочої поїздки до Латвії та перебував на самоізоляції.

Як повідомив Павло Кириленко, чоловік дуже відповідально поставився до цього питання:

«Я вважаю, що цей чоловік має бути прикладом для усіх, хто повертається з-за кордону чи контактує з людьми, які повернулися нещодавно. Він самоізолювався, та, навіть, сина відправив до родичів. У нього не було жодних симптомів. Самоізоляція підходила до завершення і йому було зроблено ПЛР-дослідження, яке виявилося позитивним».

Павло Олександрович повідомив, що було прийняте рішення не госпіталізувати чоловіка до медичного закладу. Він продовжить лікування в умовах самоізоляції та під наглядом лікарів.

Також були відпрацьовані контактні особи. Чоловік, який перебував разом з хворим у відрядженні, пройшов тест на коронавірус, і він виявився негативним.

Павло Кириленко наголосив, що ситуація в області лишається контрольованою, та закликав мешканців області відповідально ставитися до карантинного режиму та дотримуватися всіх умов. Адже тільки таким чином можна подалати захворюваність та знову повернутися до звичного ритму життя.

- Реклама -