Одужання пацієнтів та доплати медикам: у ДонОДА провели щоденний брифінг з питань коронавірусу

- Реклама -

Сьогодні, 13 квітня, у Краматорську відбувся щоденний брифінг з питань запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції на території Донецької області.

Так, начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко повідомив, що за вихідні в області не було зафіксовано нових випадків захворювання на коронавірус.

Також у суботу були отримані негативні результати досліджень на коронавірус 4 пацієнтів з Маріуполя та однієї пацієнтки з Білозерського. Це були другі негативні аналізи цих людей, тому їх було виписано з лікарні додому.

Олександр Педенко повідомив, що на цьому тижні будуть відправлені зразки аналізів ще двох пацієнтів. Якщо вони виявляться негативними, то й їх буде виписано.

Що стосується оплати роботи медиків, які працюють з пацієнтами, хворими на коронавірус, то у березні їм була нарахована доплата до зарплати. Так, для виплат лікарям Маріуполя кошти були виділені з міського бюджету. А для доплати працівникам Мирноградської інфекційної лікарні та швидкої допомоги з бюджету області було виділено 78 тисяч гривень.

- Реклама -