У Мирнограді працівник обласного комунального підприємства отримав значні опіки. Прокуратура з’ясовує обставини

- Реклама -

Під процесуальним керівництвом Красноармійської місцевої прокуратури  проводиться досудове розслідування за фактом порушення вимог законодавства про охорону праці, яке призвело до тяжкого травмування працівника обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго».

 Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, досудовим розслідуванням було встановлено, що 8 квітня 2020 року, близько 08:00, водій, знаходячись у боксі, де зберігались паливно-мастильні матеріали, переливав бензин із однієї металевої каністри в іншу.

Під час переливання бензину в результаті електризації виникла іскра, внаслідок чого відбулось загоряння пального і полум’я перекинулось на чоловіка.

Постраждалого з опіками ІІІ-ІV ступенів доставлено до хірургічного відділення Мирноградської центральної міської лікарні.

 До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 271 (порушення вимог законодавства про охорону праці, якщо вони спричинили тяжкі наслідки) КК України.

На теперішній час проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин події. Досудове розслідування триває.

- Реклама -