Необхідно сидіти вдома: очільник Донецької області прокоментував захворювання на коронавірус жінки з Білозерського

Вчора, 1 квітня, було лабораторно підтверджено захворювання на коронавірус у 67-річної жінки з Білозерського. Сьогодні під час брифінгу голова Донецької ОДА Павло Кириленко розповів усі подробиці цього випадку.

Так, Павло Олександрович повідомив, що жінка була в гостях у своїх родичів в місті Києві, де контактувала з чоловіком, який нещодавно повернувся з Тайланду. Наразі у нього також підтверджено COVID-19. Він знаходиться на лікуванні в одному з столичних медичних закладів.

«Про що це каже? Кожні висловлювання щоденні лікарів, фахівців, керівників про те, що необхідно сидіти вдома і не їздити й не перміщатися, це не є просто висловлювання чи заклики у Фейсбуці. Цей випадок є тому підтвердженням», — наголосив Павло Кириленко.

Наразі жінка знаходиться в Мирноградській міській лікарні. Там вона отримує необхідне лікування, її стан розцінюють як середньої важкості.

Також очільник області повідомив, що сьогодні очікується отримання гуманітарного вантажу, який вчора прибув з Китаю. Згодом буде повідомлено, які саме засоби індивідуального захисту отримано та куди вони будуть розподілені.

До того ж Павло Кириленко закликав мешканців області дотримуватись умов карантину та бути самодісциплінованими для того, аби разом подолати коронавірус та надалі працювати на користь області.

- Реклама -