Т.в.о. міністра освіти і науки призначили Любомиру Мандзій

- Реклама -

Уряд призначив т.в.о. міністра освіти і науки призначили Любомиру Мандзій. Відповідне рішення ухвалили на засіданні 25 березня, повідомляє пресслужба МОН.

Любомира Мандзій народилася 10 травня 1973 року у селі Опака Дрогобицького району Львівської області. Закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю “Географія”.

З 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Протягом 2016-2019 років – директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

11 вересня 2019 року Любомира Мандзій була призначена на посаду заступниці 11-ї міністерки освіти і наукиГанни Новосад. Вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.

“Це дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого”, – зазначила Мандзій.

- Реклама -