Мешканці Покровська та району отримують суттєву підтримку від штабу оперативної взаємодії

- Реклама -

На минулому тижні в Покровську небайдужими депутатами, підприємцями, меценатами було створено штаб оперативної взаємодії, аби допомогти тим людям, які зараз, в умовах карантину, знаходяться у кризовій ситуації.

Так, учасники штабу оперативної взаємодії приймають дзвінки, які надходять на «гарячу лінію», створюють базу тих, хто потребує допомоги, та оперативно здійснюють її. За кошти небайдужих людей щодня закупляються продуктові набори, які складаються з найнеобхіднішого — круп, макаронів, консервів, соняшникової олії, солодощів та інших продуктів.

«У такий важкий для нашої країни час ми повинні максимально підтримати тих, хто цього потребує. Особливу увагу слід приділяти людям золотого віку, адже саме вони знаходяться у групі ризику. Я впевнений, що тільки разом ми зможемо подалати цю недугу та захистити наших мешканців», — наголосив учасник штабу оперативної дії, депутат Сергій Андрійченко.

Так і сьогодні, свої продуктові набори отримали пенсіонери Покровська та району. Люди кажуть, що ця допомога для них дуже суттєва в такий нелегкий час.

Отже, усі, хто потребує підтримки, може звернутися на «гарячу лінію» штабу оперативної взаємодії за номером телефону  +38 (099) 401 5777 або написати на електронну пошту.

- Реклама -