Замість збільшення — скасування або чому в Покровську ігнорують накази Президента

- Реклама -

Сьогодні, 20 березня, Президент України Володимир Зеленський звернувся до голів обласних державних адміністрацій і мерів міст. Глава держави закликав їх збільшити кількість маршруток, автобусів і тролейбусів.

На його думку, це допоможе дотримуватися обмеження щодо максимальної кількості пасажирів у 10 чи 20 людей.

Володимир Зеленський закликав кожного голову облдержадміністрації і кожного мера усвідомити свою персональну відповідальність і ефективно вирішувати транспортні проблеми у регіонах.

Але у той же час у Покровську рух громадського транспорту з учорашнього дня повністю паралізовано. Водії влаштували акцію протесту та не вийшли на маршрути, зазначаючи, що перевозити по 10 людей, дуже збитково, а влада не запропонувала жодних кроків для вирішення цієї ситуації.

У той час, коли Президент ставить перед чиновниками задачі по збільшенню автобусів і маршруток, аби населення не відчувало незручностей, в.п.Покровського міського голови Ірина Сущенко своїм розпоряжденням взагалі припинила транспортне сполучення в Покровську, в черговий раз показавши своє справжнє ставлення до міста та людей, які в ньому живуть.

- Реклама -