На Донеччині судитимуть гірничого майстра, дії якого призвели до травмування працівника

- Реклама -

Гірничий майстер «Шахти 1/3 Новогродівська», дії якого призвели до травмування працівника, постане перед судом. Відповідний обвинувальний акт було спрямовано до суду Селидівським відділом Красноармійської місцевої прокуратури.

Так, досудовим розслідуванням було встановлено, що 2 червня 2017 року, під час виконання прохідниками робіт із затяжки боків виробки, сталося раптове відшарування породи. Шматком породи було пошкоджено сітку затяжки, внаслідок чого один з прохідників отримав поранення металевим дротом в область живота.

Нещасний випадок стався в результаті порушення законодавства про охорону праці з боку гірничого майстра ділянки. Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві особою, яка зобов’язана їх дотримуватися, якщо це заподіяло шкоду здоров`ю потерпілого) КК України.

Максимальне покарання за санкцією статті — обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

- Реклама -