У Добропіллі відбулася робоча зустріч з делегацією зі Швеції

- Реклама -

Сьогодні, 12 березня, у Добропіллі відбулася зустріч представників місцевої влади, комунальних підприємств та Громадської ради з консультантами Програми SUDH у рамках Програми «Швеція – Україна: підтримка централізованого теплопостачання».

Іноземній делегації презентували місто та його інфраструктуру. У свою чергу закордонні гості повідомили про місію SUDH – сприяти кращому плануванню систем теплопостачання, виходячи з принципів ефективності, та допомогти місцевим громадам України шляхом надання муніципалітетам та теплопостачальним підприємствам доступу до зовнішнього фінансування для посилення місцевої інфраструктури.

Також були презентовані проектні ідеї з використання відновлювальних джерел енергії в системі теплозабезпечення міст великого Добропілля.

Протягом двох днів делегація буде знаходитися у Добропіллі та познайомиться з вугільними підприємствами Добропілля та комунальним підприємством «Добро». Очікуваний результат – подальша співпраця у рамках Програми «Швеція – Україна: підтримка централізованого теплопостачання».

- Реклама -