Завтра у Покровську відбудеться концерт до Міжнародного жіночого дня

- Реклама -

28 лютого у Покровську відбулася традиційна п’ятнична апаратна нарада керівників комунальних служб та бюджетних установ міста. В ході доповіді начальниці відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Христини Тумасової стало відомо, як у місті відзначатимуть Міжнародний жіночий день.

Так, завтра, 6 березня, у Палаці культури «ШУ «Покровське» відбудеться загальноміський захід. На жінок міста очікує фуршет, фотозони та урочистий концерт.

Спеціальним сюрпризом для жінок Покровська стане виступ співака Олександра Кварта. Для тих, хто вперше чує про цього виконавця, пропонуємо ознайомитися з його творчістю, переглянувши відеокліп.

Нагадаємо, святкування минулорічного 8 березня у Покровську наробило багато галасу, адже організатором заходу виступив 18-річний студент з Покровська. Дмитро Ковтун організував виступ білоруського співака Євгена Літвінковича, за що отримав з міського бюджету 185 тисяч гривень. Але, як виявилося, справжня ціна за годинний виступ Євгена коштує лише 30 тисяч гривень.

Отже, скільки грошей платники податків Покровська сплатять цього разу за концерт та фуршет, стане відомо вже зовсім скоро.

 

- Реклама -