Поїздки до басейну, пільги для шахти та благоустрій міста: у Родинському відбулася чергова сесія міської ради

- Реклама -

Сьогодні, 27 лютого, у Родинському відбулася 75-та чергова сесія міської ради. На порядку денному стояло 21 питання, що стосується життєдіяльності міста.

На засіданні було прийнято рішення про внесення змін та доповнень до рішення «Про міський бюджет на 2020 рік». Так, депутати перерозподілили кошти у сумі 10 тисяч гривень на перевезення дітей з інвалідністю до басейну в Новодонецькому у березні.

Нагадаємо, в середині 2019 року депутат Покровської міської ради, член Родинського виконкому Сергій Андрійченко виступив з ініціативою щодо організації безкоштовних поїздок для людей з інвалідністю та професійними захворюваннями до басейну для оздоровлення. Цей соціальний проект було підтримано депутатами Родинської міської ради. І дорослі, і діти, які відвідували басейн, зазначали, що така реабілітація дуже дієва для їх здоров’я, тому було прийняте рішення продовжити ці поїздки.

Також депутати виділили 10 тисяч гривень на придбання запчастин і ремонту трактора, який знаходиться на балансі комунального підприємства «Наше місто». 77 тисяч гривень було розподілено на придбання парканів для встановлення на території міського кладовища. Виділили депутати кошти й на дитячі майданчики та спортивні тренажери.

Окрім цього, в ході сесії було прийняте рішення щодо надання пільги із сплати податку на нерухоме майно шахті «Краснолиманській» (БК «Шахтар» та профілакторій «Промінь»), у зв’язку із скрутним становищем, в якому наразі перебуває підприємство.

Протягом засідання депутати ухвалили рішення щодо надання Житлово-комунальному відділу повноважень на укладання договорів оренди, складання адміністративних протоколів і довідок, затвердили пільги з оплати комунальних послуг для пільгової категорії мешканців Родинського й тариф вартості ритуальних послуг, що надаються КП «Наше місто».

- Реклама -