На Донеччині обговорили зміни до Конституції України з питань децентралізації

- Реклама -

Сьогодні, 27 лютого, у Краматорську відбулося засідання Ради розвитку громад і територій, в ході якого були обговорені зміни до Конституції України з питань децентралізації.

Участь у засіданні прийняли віце-прем’єр міністр України – міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль, голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, голова Донецької облдержадміністрації  Павло Кириленко, народні депутати, представники органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.

«Для того, щоб реформа децентралізації мала позитивний результат усі мають дотримуватись чинного законодавства. Сьогодні ми маємо чітко визначити так звані «червоні лінії» — ті виклики, які можуть постати після завершення реформи перед органами місцевого самоврядування. Щоб їх уникнути усі мають пам’ятати про власну відповідальність та неухильно виконувати закони, що регламентують діяльність ОТГ», — наголосив Павло Кириленко, голова Донецької обласної державної адміністрації.

Протягом обговорення керівники міст, об’єднаних територіальних громад, військово-цивільних адміністрацій, а також народні депутати України висловили свою думку щодо внесення змін до Конституції.

Наступним етапом обговорення стане збір, обробка та систематизація пропозицій від органів місцевого самоврядування та громадських організацій, які опікуються питаннями розвитку міст та територій.

- Реклама -