Стало відомо, на скільки зменшаться суми в платіжках на опалення за лютий у Покровську

- Реклама -

Коефіцієнт перерахунку розміру плати за опалення у лютому в Покровську становитиме 0,86. Про це повідомляється на сайті міської ради.

Нагадаємо, 24 грудня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову про «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу».

Цією постановою була надана можливість теплопостачальним організаціям здійснювати перерахунок розміру плати для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у зв’язку із зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019-2020 років.

Постановою  передбачено  розрахунок  коєфіцієнта  перерахунку:

К= Вп/Вт, де

Вп – перерахована планова річна вартість теплової енергії (з врахуванням нової ціни газу);

Вт – річна планова вартість теплової енергії  відповідно до встановленого НКРЕКП тарифами.

У зв’язку з цим КП «Покровськтепломережа»  розрахувало для населення коефіцієнт  перерахунку вартості теплової енергії та послуг централізованого опалення  за  лютий 2020 року,  який складає: (К) = 0,86

Визначення суми перерахунку для споживачів (С) розраховується за  формулою:

С = (1 — К) х П,

де П – плата за послуги з централізованого опалення, визначена у відповідному місяці згідно з діючим  тарифом.

Приклад  розрахунку суми  перерахунку:

Якщо  в  лютому місяці споживачу нарахована  плата за послугу з централізованого опалення (П ) = 1000 грн, в такому випадку сума перерахунку складає:

(С) = (1-0,86) х 1000,00 грн = 140,00 грн

Суми перерахунків будуть зазначені в квітанціях «Покровськтепломережі» індивідуально для кожного споживача, в залежності від площі оселі.

- Реклама -