У Покровську неповнолітнім підобліковим пробації розказали про безпечне суспільство

- Реклама -

З нагоди відзначення п’ятої річниці прийняття Закону України «Про пробацію», 26 лютого, в приміщенні Покровського міськрайонного відділу з питань пробації, співробітниками із залученням неповнолітніх підоблікових, проведено творчий захід на тему: «Безпечне суспільство очима зростаючого покоління».

Про це журналістам повідомила Олена Здебська, спеціаліст відділу пробації.

Під час заходу, неповнолітні дізнавались про деякі факти з історії створення системи пробації в світі, впровадження міжнародного досвіду в систему національної пробації
в Україні, основні завдання та функції служби пробації, види пробації, а також важливість соціально-виховної роботи в системі пробації.

Наприкінці заходу неповнолітні суб’єкти пробації визначали позитивні зміни, які з ними відбулись завдяки соціально – виховній роботі, вкотре були вмотивовані до належного подальшого особистісного розвитку.

«Пробація — це можливості для змін для неповнолітньої особи, яка вчинила правопорушення змінитися без ізоляції від суспільства та стати на шлях виправлення» — зазначила психолог відділу Світлана Тимченко.

- Реклама -