Боксер з Покровська став срібним призером міжнародного турніру

- Реклама -

З 17 по 21 лютого в місті Гомель (Білорусь) відбувся міжнародний турнір з боксу серед молоді на призи абсолютного чемпіона СРСР, майстра спорту міжнародного класу Олексія Юкова.

Як повідомляється на сайті Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА, змагання зібрали близько 80 боксерів з Білорусі, Казахстану, Росії, Узбекистану та України.

У складі національної збірної Донеччину представив 16-річний майстер спорту України Роман Літвінов з Покровська – вихованець Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу, спортсмен Школи вищої спортивної майстерності, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік. Боксер з Покровська став срібним призером турніру.

У ваговій категорії 52 кг Роман переміг Владислава Смоловського з Білорусі, але поступився Файзулло Худобердієву з Узбекистану.

Варто відзначити, що всього в активі українських спортсменів за підсумками змагань у Гомелі виявилось 7 нагород: 3 срібних та 4 бронзових.

- Реклама -