У Добропіллі завдяки учням 9-го класу з’явився новий арт-простір «Manager room»

- Реклама -

В Добропіллі відкрили простір для розвитку та творчості «Manager room». Ініціатори створення — учні 9-класу середньої загальноосвітньої школи № 6 — Катя, Микита, Олена та Катерина. Декілька місяців тому вони стали фіналістами інноваційної програми для молоді UPSHIFT Україна, яку реалізують Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та уряд Японії.

«Manager room» створений як осередок неформальної освіти та творчості. Його мета — дати дітям і підліткам можливість для розвитку та цікавого дозвілля. Тут будуть проводити майстер-класи з миловаріння, бісероплетіння, випалювання. Також команда «Manager room» запланувала два освітніх блоки —  ігровий english time та book club.

«Коли ми подавали заявку на UPSHIFT, то звертали увагу на те, що цікавого й корисного можемо створити для наших друзів, які ще не закінчують школу. Наша особиста мотивація була іншою — взяти участь у крутій програмі, отримати знання, навички в процесі реалізації власного проєкту, — розповідає Олена. — Які саме майстер-класи та гуртки будуть проводитись на базі простору, ми також вирішували, виходячи з інтересів школярів. Запитали учнів, і більшість сказали, що хочуть незвичайних заходів».

art pr2

art pr3

В «Manager room» можуть завітати всі охочі. Щоправда, є попередній запис груп. Простір працюватиме як в будні, так і в вихідні дні.

Автори «Manager room» прагнуть, щоб простір став місцем, де діти разом будуть навчатись новому:

«Ми хочемо, щоб школярі могли разом робити цікаві та корисні речі. Бо, коли вони приходять додому після уроків, то не завжди є можливість і час компанією провести дозвілля цікаво і захопливо, наприклад, за миловарінням. А тепер у дітей, підлітків є неформальний простір, куди вони приходять, де є матеріали, обладнання, гарна програма та однолітки».

Крім майстер-класів, книжкового клубу, на базі простору буде проходити «english time» — заняття з англійської в формі гри. Тут переглядатимуть цікаві освітні відеоролики, вчитимуть мову через інтерактивні, розважальні завдання, а два рази на місяць вчителька буде давати уроки з граматики.

 

- Реклама -