Рятувальники Покровська нагадали мешканцям правила безпеки на льоду

- Реклама -

Через постійну мінливу температуру на водоймах утворюється нестійкий крижаний покрив, котрий представляє особливу небезпеку для людей, зокрема рибалок. Фахівці служби порятунку не можуть заборонити рибалкам виходити на кригу, тому їх головне завдання – запобігти трагедіям та навчити правилам безпеки на льоду.

Саме з цією метою, 21 лютого рятувальники 9 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління провели просвітницький захід серед мешканців міста Покровськ з метою запобігання загибелі людей на водоймах під час зимового відпочинку та риболовлі.

Під час бесід рятувальники нагадали рибалкам основні правила безпеки, яких потрібно неухильно дотримуватись, перебуваючи на кризі: не слід пробивати поруч багато лунок – відстань між ними має бути 5-6 метрів, не можна збиратися великими групами на одному місці та ловити рибу поблизу вимоїн.

(3).JPG

Верхній одяг необхідно тримати розстебнутим чи, принаймні, не затягувати його пасками, щоб у разі небезпеки можна було його легко позбутися. Особливо наголосило на категоричній забороні вживання алкогольних напоїв під час перебування на льоду.

Проводячи бесіди, рятувальники розповсюджували листівки та пам’ятки з порадами щодо дотримання правил безпеки на зимових водоймах.

- Реклама -