Сергій Андрійченко і Артем Попов ініціювали виплату матеріальної допомоги шахтарям «Краснолиманської»

- Реклама -

Сьогодні, 18 лютого, на офіційній сторінці команди Сергія Андрійченка в Фейсбуці з’явилася інформація щодо звернення депутатів Сергія Андрійченка та Артема Попова до влади Покровська стосовно допомоги шахтарям ВК «Краснолиманська».

Так, депутати виступили з ініціативою розглянути на сесії питання «Про допомогу сім’ям працівників ДП «Краснолиманська». Сергій Андрійченко та Артем Попов пропонують перерозподілити гроші зі святкувань та висвітлення міських заходів у ЗМІ та надати грошову допомогу у розмірі 2 тисячі гривень кожній родині до погашення заборгованості з заробітної плати.

«Разом з колегою депутатом Артемом Поповим сьогодні зареєстрували звернення щодо допомоги шахтарям, які третю добу прикуті до каністр з паливом на сходинках виконкому, та надання матеріальної допомоги їх сім’ям.

Сподіваємось, що дане звернення підтримають якомога більше людей, адже ці люди доведені до відчаю.

І поки влада Покровська витрачає мільйони на свята та піар у ЗМІ, люди, прикуті до каністр, вимушені таким чином добиватись своїх чесно зароблених грошей», — наголосив Сергій Андрійченко.

Нагадаємо, третю добу на сходах виконкому Покровська страйкують працівники ВК «Краснолиманська», які прикули себе ланцюгами до каністр з паливом. Люди вимагають погашення заборгованості по заробітній платі та стабілізації роботи вугільного підприємства.

- Реклама -