У Родинському поліцейські вилучили наркотики у місцевого мешканця

- Реклама -

Поліцейські вилучили метадон у мешканця Родинського. Наркотик, який чоловік замовив для власного вжитку, обернувся для нього кримінальним провадженням.

Так, під час оперативних заходів поліцейські Покровська отримали інформацію, що мешканець Родинського зберігає в себе вдома наркотичну речовину. Вони отримали відповідну ухвалу суду та прибули до нього додому.

В ході обшуку оселі, правоохоронці виявили метадон, який був захований в зарядний пристрій. Власник наркотичної знахідки пояснив, що замовив синтетичний наркотик через інтернет для власного вживання.

Поліцейські вилучили наркотик та відправили його на експертизу. Варто відзначити, що чоловік раніше вже мав судимість за аналогічний злочин.

Відносно порушника слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років.

- Реклама -