Добропільський район відсвяткував своє 85-річчя

- Реклама -

Сьогодні, 13 лютого, розпочалися урочисті заходи з нагоди 85-річчя з дня створення Добропільського району. 

Спочатку всі присутні зібралися на площі перед адмінбудівлею для урочистого підняття Державного Прапора України і Прапора Добропільського району. Це право почесного підняття було надано почесним громадянам району Юлії Британ і Володимиру Голованьову. Потім всі присутні зібралися в актовій залі, де проходила концертна програма.

На изображении может находиться: 1 человек, дерево, небо и на улице

Цікавою родзинкою заходу стала виставка декоративних робіт умільців Добропільського краю, яка вразила не стільки кількісно, скільки багатогранністю тем, жанрів, символів, настроїв.

На изображении может находиться: 2 человека, в помещении

Розпочалася урочиста частина святкування з перегляду документального фільму про історичне становлення району та його здобутки за останні 5 років. Від дня створення, кожне десятиліття, кожен рік і місяць мали знакові події, надбання та досягнення, за якими сумлінна, наполеглива і продуктивна праця багатьох людей.

Найкращі представники у різних галузях життєдіяльності та ветерани праці були нагороджені подяками та квітами за високий професіоналізм, сумлінну працю та значний особистий внесок в розвиток району.

На изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

Від сільських, селищного голів з привітанням до присутніх звернулася Анна Павлова — голова новоствореної Криворізької об’єднаної територіальної громади, яка побажала Добропільському району процвітання та розвитку.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят

На изображении может находиться: Анна Павлова, стоит

Яскравою частиною урочистого заходу стала концертна програма з участю талановитих аматорів культурного мистецтва. Свої вокальні, артистичні здібності показали колективи Світлівського Будинку народних традицій, Добропільського сільського будинку культури, Білицької музичної школи.

- Реклама -