Пожежу в занедбаному обчислювальному центрі в Мирнограді гасили більше 5 годин

- Реклама -

Вчора, 9 лютого, у центрі Мирнограду сталася велика пожежа в колишньому обчислювальному центрі по вулиці Соборна. Щоб ліквідувати полум’я рятувальникам знадобилося більше 5 годин.

Так, повідомлення про пожежу надійшло до Служби порятунку «101» о 19-10 і на місце події виїхали працівники 9-го Державного пожежно-рятувального загону.

Прибувши на пожежу, рятувальники з’ясували, що палає занедбана будівля, в якій раніше був розташований Інформаційно-обчислювальний центр. Також було встановлено, що до занедбаної будівлі прибудовано одноповерхове приміщення, в якому розташовано Мирноградський відділ виконавчої служби Міністерства юстиції України. Варто відзначити, що ця прибудова від пожежі не постраждала, усі документи були вчасно винесені з приміщення.

Для того, щоб повністю ліквідувати пожежу рятувальникам знадобилося більше 5 годин часу. Тільки о 00-41 10 лютого пожежу було ліквідовано.

Як повідомляють у Головному управлінні ДСНС України в Донецькій області, до гасіння залучалися 7 одиниць техніки та 24 чоловіки особового складу. Наразі фахівцями встановлюються причини пожежі та суми збитків.

До речі, декілька місяців назад цю будівлю було виставлено на продаж з початковою вартістю майже 409 тисяч гривень. Але не дивлячись на те, що в аукціоні прийняли участь два потенційні покупці, нового власника приміщення так і не отримало.

- Реклама -