Діти Добропільського району можуть отримати безкоштовні путівки до санаторію «Бердянський»

Діти Добропільського району із захворюваннями гастроентерологічного, пульмонологічного, отоларингологічного та алергологічний профілів можуть отримати безкоштовні путівки на лікування до санаторію «Бердянський». Про це повідомляється на офіційному сайті районної ради.

Так, безкоштовні путівки можуть отримати діти віком від 5 до 18 років, які не потребують індивідуального догляду. Пацієнти перебуватимуть в санаторії без батьків.

Заїзд триватиме з 24 лютого по 20 березня 2020 року.

Профілі для відвідування санаторію: гастроентерологічний, пульмонологічний, отоларингологічний, алергологічний: обструктивний бронхіт та інші респіраторні алергози в період ремісії, рецидивуючі хронічні бронхіти в стадії ремісії, реконвалесцентки після гострої затяжної пневмонії, хронічні захворювання носоглотки (хр.тонзиліт, ларингіт, фарингіт, синусит, риніт, та ін), бронхіальна астма(не вище 1 ст. важкості) в межприступному періоді, часті гострі респіраторні захворювання, вроджені вади легень, стан після тонзилектомії не раніше ніж 3 міс. після операції, неускладнена виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в ст. стійкої клініко-лабораторної ремісії, хр. гастрит в ст. ремісії, функціональні розлади шлунку, хр. холангіт, холецистит, гепатит поза загостренням, вірусний гепатит не раніше 6 місяців після загострення, дискинезія жовчовивідних шляхів, хр. панкреатит.
 У разі потреби дітей диспансерної групи у вищезазначених путівках, батькам необхідно звернутися до свого сімейного лікаря.
- Реклама -