Статистика та шляхи вирішення: у Покровську начальник патрульної поліції відзвітував про ДТП за 2019 рік

Вчора, 30 січня, у Покровську відбулося засідання координаційної ради з питань транспорту та безпеки дорожнього руху. Одним з питань, яке розглядали, був звіт начальника СРПП №3 Андрія Гряненко щодо статистики дорожньо-транспортних пригод у місті Покровськ за 2019 рік.

Так, Андрій Васильович повідомив, що за минулий рік у місті сталося 358 ДТП, що у порівнянні з 2018 роком на 22% більше. З цієї кількості 69 аварій сталося з потерпілими — 10 осіб загинуло та 101 особа отримали тілесні ушкодження різних ступенів тяжкості.

Начальник сектору реагування патрульної поліції відмітив, що по вулиці Захисників України (колишня Дніпропетровська) спостерігається велика кількість наїздів на пішоходів, які переходили проїжджу частину в темну пору доби — 4 дорожньо-транспортних пригоди за минулий рік.

Андрій Васильович відзначив, що зростанню ДТП у цій частині міста сприяло й те, що декілька років тому було демонтовано огородження, яке розділяло вулицю Захисників України:

«Коли їх зняли, пішоходи почали ходити де завгодно та як завгодно, що дуже небезпечно для життя та здоров’я громадян».

У сумній статистиці «лідирує» й вулиця Володимирівська (між мікрорайонами Шахтарський та Південний), де також сталося 4 ДТП. Серед постраждалих в аваріях по вулиці Володимирівська була й дитина, 2008 року народження.

«Я неодноразово звертався до місцевої влади з приводу вулиці Захисників України і так званого «кільця», де на одне перехрестя приходиться близько десяти тротуарів, які без «зебри», без нічого… Просто виходить тротуар на середину перехрестя. Є там і «зебра», яка не має жодного знаку. Водії розвертаються, багато хто людей не пропускає, тому що знаку немає. Звертався і по огородженню. Але ніяких зрушень по цим питанням й досі немає», — зазначив поліцейський.

Також Андрій Гряненко запропонував міській владі посприяти встановленню дорожніх знаків «Пішохідний перехід» з підсвіткою у місцях найбільшої концентрації ДТП.

Чи візьмуть можновладці до уваги зауваження поліцейських, які допоможуть знизити рівень дорожньо-транспортних пригод у місті, покаже час.

- Реклама -