У Покровську чиновників житлово-комунального відділу підозрюють у розтраті понад 420 тисяч гривень

У Покровську чиновники житлово-комунального відділу міськради підозрюються у розтраті бюджетних коштів у сумі понад 420 тисяч гривень. Відповідне кримінальне провадження було відкрито покровськими правоохоронцями наприкінці жовтня 2019 року.

У грудні минулого року слідчий Покровського відділу поліції звернувся до Красноармійського міськрайонного суду з клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, що знаходяться у володінні житлово-комунального відділу Покровської міської ради.

Згідно ухвали суду, до Красноармійськой місцевої прокуратури надійшли матеріали  від Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях про те, що посадовими особами житлово-комунального відділу Покровської міської ради здійснено розтрату бюджетних коштів при здійсненні оплати за виконані роботи з капітальних ремонтів. Мова йде про поточний ремонт вимощення та входів в під’їзди в будинках №1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 9А, 6, 43, 44, 45, 46 у мікрорайоні Лазурний.

Так, згідно інформації з системи публічних закупівель Прозорро, обидва тендери на проведення зазначених робіт виграла фізична особа-підприємець Валентина Загребельна, яка мешкає в селищі динасового заводу.

З червня 2019 року, коли Валентина Анатоліївна зареєструвалася як ФОП, вона отримала від житлово-комунального відділу Покровської міськради 13 договорів на більше ніж 5 мільйонів гривень. Що примітно, більше ні з ким іншим Валентина Загребельна договори не укладала та в інших закупівлях не приймала участь, тому складається враження, що цей ФОП — черговий підприємець-мільйонер, який навіть не знає, що керує таким «успішним» підприємством.

Відповідно до довідок інженера технічного нагляду, вартість не виконаних ФОПом робіт по першому договору становить 241 тисяч 610 гривень, по другому — 179 тисяч 757 гривень. 

Отже, за цим фактом і було відкрито кримінальне провадження, в рамках якого слідчий Покровського відділу поліції клопотав про надання дозволу на тимчасове вилучення усієї необхідної документації  для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, та проведення почеркознавчих експертиз, будівельно-технічних експертиз і інших необхідних процедур.

Наприкінці грудня 2019 року слідчий суддя Красноармійського міськрайонного суду задовільнив клопотання та надав згоду на тимчасове вилучення документів. Ухвала набрала законної сили 23 грудня 2019 року.

- Реклама -