Антисанітарія, бруд та холод: у Покровську двоє дітей проживали в жахливих умовах (Фото)

Вчора, 23 січня, інспектори ювенальної превенції Покровського відділу поліції разом із представниками соціальних служб завітали до однієї з родин, яка знаходиться на обліку та перебуває у складних життєвих обставинах. Раніше 28-річна мати двох дітей вже притягувалася до адміністративної відповідальності за неналежне виконування батьківських обов’язків, тепер комісія вирішила перевірити умови проживання дітей ще раз.

Так, під час перевірки було виявлено, що у домі, де мешкають діти 2 та 7 років брудно, холодно, на кухні знаходиться не вимитий посуд, продуктів харчування дуже мало, а самі діти мають неохайний вигляд, їхній одяг не праний, ліжка погано облаштовані.

Також з’ясувалося, що дитячі виховні заклади діти не відвідують. Членам комісії причину такого становища горе-матір пояснити не змогла.

«Відносно цієї жінки ми склали адміністративний протокол відповідно до ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це вже не вперше, тому матір отримала попередження про тимчасове вилучення дітей з родини», — зауважив інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Дмитро Тимошенко.

- Реклама -