Продуктові та гігієнічні набори, будматеріали та комплекти матері й дитини: на окуповану територію прослідував гуманітарний вантаж від ООН

В усіх КПВВ на лінії розмежування пропускні операції розпочались вчасно. Про це на своєму офіційному сайті повідомляє Державна прикордонна служба України.

Пасажиро-транспортний потік зберігав високу інтенсивність. Загалом через КПВВ прослідувало 42,7 тисячі осіб та 4,5 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9995 осіб та 970 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8790 осіб та 1385 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8650 осіб та 1460 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3630 осіб та 680 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11650 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/35; «Мар’їнка» – 0/80; «Новотроїцьке» – 30/45; «Гнутове» – 10/10.

Учора в КПВВ «Новотроїцьке» громадянин України пропонував прикордонникам за гроші вирішити питання про безперешкодний перетин лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала категоричну відмову. Громадянина та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано працівникам Нацполіції для проведення подальших слідчих дій.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 12 вантажівок з гуманітарною допомогою від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для жителів Донбасу направлено продуктові та гігієнічні набори, будівельні матеріали, комплекти матері і дитини, загальною вагою 101,9 тонни.

- Реклама -