У Покровську внесли зміни до Положення про бюджет участі

Вчора, 22 січня, у Покровську відбулася чергова 73 сесія міської ради, під час проведення якої були внесені зміни до Положення про бюджет участі.

Так, начальник економічного відділу Марія Каюн доповіла присутнім, що діюче до цього положення буде переформатовано з урахуванням «Програми 200-200-200». Відповідно до цього буде збільшено розмір бюджету участі на 36 мільйонів — по одному мільйону на кожен округ, і буде складати 37 мільйонів гривень.

Також буде змінено процедуру прийому заяв по «Програмі 200-200-200», та порядок голосування й розгляду проектів. Так, голосування по заявкам мешканців відтепер проходитиме у два етапи.

На першому етапі мешканці Покровська на своїх округах обиратимуть ті проекті, які вони хочуть реалізувати у наступному році. На другому етапі всі ті проекти, які не були обрані шляхом голосування мешканців, будуть розміщені на електронному веб-сервісі бюджету участі. Після чого усі покровчани зможуть проголосувати за них та обрати найбільш актуальні для втілення у життя.

- Реклама -