Начальник Покровського відділу поліції відзвітував про роботу відділу у 2019 році

Сьогодні, 22 січня, у Покровську проходить чергова 73 сесія міської ради. На початку засідання перед присутніми депутатами та громадськістю виступив начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць аби відзвітувати про роботу відділу у 2019 році.

Так, головний поліцейський міста доповів, що протягом 2019 року до відділу поліції надійшло 21600 звернень громадян. З цієї кількості було відкрито 1295 кримінальних проваджень.

Майже половина з відкритих кримінальних проваджень (528 справ) вже було направлено до суду.

У 2019 році в Покровську та Покровському районі було вчинено 4 вбивства, які, як доповів Олександр Коломієць, були розкриті. Також протягом року було вчинено 18 грабежів та 543 крадіжки.

Начальник покровської поліції окремо зупинився і на шахрайстві, яке останнім часом «процвітає» у місті та районі. Він розказав основні схеми, якими користуються шахраї, щоб виманити гроші в людей, та застеріг мешканців бути уважними та обачними.

Протягом доповіді депутати та присутні дізналися, що у 2019 році поліцейськими було складено 340 протоколів за керування транспортними засобами у нетверезому стані, 150 протоколів за торгівлю в невстановлених місцях, 277 протоколів за насильство в сім’ї, 207 протоколів за невиконання батьківських обов’язків, 30 протоколів щодо продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім, а також 4 протоколи по фактам булінгу.

 

 

- Реклама -