Порушення правил, проституція та доведення до сп’яніння: у 2019 році у Покровську адміністративна комісія розглянула 61 протокол про правопорушення

Протягом 2019 року у Покровську адміністративна комісія розглянула та винесла постанови по 61 протоколу про адміністартивні провопорушення. Про це йдеться мова на офіційному сайті Покровської міської ради.

Так, на мешканців Покровська були складені протоколи за порушення правил у сфері благоустрою, торгівлі пивом, алкогольними та тютюновими виробами, тримання собак і котів, а також за несвоєчасну реєстрацію народження дитини, заняття проституцією й доведення неповнолітнього до стану сп’яніння.

Адміністративною комісією було винесено 38 постанов про накладання штрафів на користь місцевого бюджету на майже 19 тисяч гривень. З них сума добровільно сплачених штрафів складає 16 тисяч 966 гривень.

22 адміністративні справи були закриті у зв’язку із закінченням строків накладання адміністративного стягнення. А ще 1 особу звільнили від адміністративної відповідальності у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

- Реклама -