Суд Покровська виправдав жінку, яка підозрювалася в умисному вбивстві

- Реклама -

У Покровську суд виправдав жінку, яка підозрювалась у вчиненні умисного вбивства, через недоведеність вини підозрюваної. Про це повідомляється на офіційному сайті Красноармійського міськрайонного суду.

Так, в ході досудового розслідування було встановлено, що у листопаді 2017 року жінка разом із своїм чоловіком вживала алкогольні напої в себе вдома. Через деякий час між ними виникла сварка. Згідно версії слідства, жінка схопила кухонного ножа та нанесла чоловікові три удари  — два в область тулубу, а один в область правого стегна. Внаслідок заподіяних поранень постраждалий помер на місці.

На судовому засіданні жінка, не спростовуючи факт вживання алкогольних напоїв та конфлікту з чоловіком, свою вину усіляко заперечувала, вказувала на недоведеність її вини органом досудового розслідування та повідомляла про порушення її процесуальних прав.

Колегія суддів Красноармійського міськрайонного суду дійшла висновку, що провина жінки під час судового розгляду дійсно не була доведена.

Слідством не були встановлені дата, час та місце скоєння злочину, знаряддя та механізм спричинення тілесних ушкоджень потерпілому. Крім того, не була перевірена причетність до скоєння злочину сина потерпілого, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння вбивства, та якого, вже після цих подій було поміщено до психіатричної установи закритого типу у зв’язку з психічним захворюванням.

Отже, колегією суддів жінці було оголошено виправдальний вирок, який набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не буде подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

 

- Реклама -