У Покровську півторарічна дитина проковтнула щурячу отруту

У Покровську півторарічний хлопчик проковтнув декілька гранул щірячої отрути. Дитині була надана перша допомога, наразі вона знаходиться у Краматорській дитячій лікарні. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження.

Так, повідомлення про те, що до дитячого відділення Покровської лікарні було доставлено маленького хлопчика з ознаками отруєння надійшло вчора, 23 грудня, до Покровського відділу поліції.

Мати дитини розповіла, що на підлозі в одній з кімнат їхнього будинку стояла миска з зерном та щурячою отрутою. Жінка відволіклась на декілька хвилин, а коли повернулася до кімнати, побачила, що малюк щось жує.

Батьки одразу ж відвезли дитину до дитячого відділення Покровської лікарні, де дитині було надано першу невідкладну допомогу. Далі хлопчика з батьками направили на обстеження у місто Краматорськ. Як повідомляється, на даний час здоров’ю дитину нічого не загрожує.

Відомості за даним фактом внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією за ст. 166 «Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування», яке карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

- Реклама -